1981 secondhand pop up Brno! | 09. - 10. 06. | Industra | Více informací zde

Pop up

1981 Pop Up

Nejste z Prahy? Možná ještě o trochu lepší než nákup online, je vybrat si osobně. Na našem 1981 pop upu. Pop upy pořádáme jen párkrát do měsíce a dáváme si záležet, aby každá vaše návštěva stála za to. Čekat tu na vás budou stovky vybraných kousků vždy kopírující nejnovější trendy a sezónnost i nadčasové essentials. A taky spoustu známých, hudba, kafe a velká nálož #positivevibes. Do kabinky poputuje basic hedvábná košile, vysněný Barbour kabát, Levisky nebo strakatá retro sukně. A možná i pár crazy kreací (protože máme kousky i pro odvážné, yay!). U nás ulovíte vintage poklady i zážitky.

Takže, kdy se potkáme příště? 1981 pop upy pořádáme hned několikrát do měsíce. Ten další se koná už: _______ v ______.

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Bereme karty?

Jasně, platit u nás můžete hotově i kartou.

Kdy je nejlepší přijít?

Anytime! Rána jsou u nás plná oblečení, ale i zákazníků. Štendry a ramínka ale doplňujeme po celý den, takže se na lov vysněného kousku můžete klidně vydat i odpoledne.

Kdy bude další pop up?

Všechny chystané pop upy najdete na našem facebooku nebo v popisku Instagramu. Tak diář do ruky a naplánujte si příští návštěvu.

Můžete si v průběhu pop upu vyzvednou balík z e-shopu?

Dali jsme vám už vědět smskou, že je vaše objednávka nachystaná? V tom případě se pro ni zastavte klidně během pražského pop upu.

Můžete vrátit zboží zakoupené na pop upu?

Bohužel to nejde. Proto doporučujeme všechny kousky v klidu prohlédnout a vyzkoušet, než s nimi odejdete domů.

Můžete si rezervovat oblečení, které jste viděl/a na Instagramu?

Rezervace u nás neděláme. Jestli to byl přece jen match made in heaven, setkáte se s vaším kouskem i bez rezervace. Online nebo na pop upu.

Najdete věci z pop upu taky online na e-shopu?

Co je offline, zůstává offline, ale online přidáváme hodně podobné kousky. Jestli jste na pop upu neulovili ideální velikost nebo barvu, vyplatí se prohledat náš e-shop. Každý den tu na vás čeká nová zásoba oblečení.

Máte tip na místo, kde uspořádat 1981 pop up? Nebo chcete, abychom přijeli do vašeho města? Let us know <3

Zpět do obchodu