DÁRKOVÉ POUKAZY TADY Někdy je totiž nejlepší dárek ten, který si vybereme sami

Pop up

1981 Pop Up

Možná ještě o trochu lepší než nákup online, je vybrat si osobně. Že nejste z Prahy? To nevadí! Pravidelně pořádáme pop-upy díky kterým se můžeme podívat i do jiných větších měst v ČR nebo v zahraničí. Pop-upy pořádáme jen párkrát do měsíce a dáváme si záležet, aby každá vaše návštěva stála za to a vy se vždy mohli těšit na stovky vybraných kousků vždy kopírující nejnovější trendy, sezónnost, ale i nadčasové essentials. K tomu spoustu dobrého jídla, hudba, kafe a velká nálož positive vibes. Kdy se potkáme příště? Informace o aktuálních plánovaných pop-upech se dozvíte na našich sociálních sítích a e-shopu. Pokud si chcete být jistí, že vám nic neuteče stačí odebírat náš newsletter!

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Bereme karty?

Jasně, platit u nás můžete hotově i kartou.

Kdy je nejlepší přijít?

Anytime! Rána jsou u nás plná oblečení, ale i zákazníků. Štendry a ramínka ale doplňujeme po celý den, takže se na lov vysněného kousku můžete klidně vydat i odpoledne.

Kdy bude další pop up?

Všechny chystané pop upy najdete na našem facebooku nebo v popisku Instagramu. Tak diář do ruky a naplánujte si příští návštěvu.

Můžete si v průběhu pop upu vyzvednou balík z e-shopu?

Dali jsme vám už vědět smskou, že je vaše objednávka nachystaná? V tom případě se pro ni zastavte klidně během pražského pop upu.

Můžete vrátit zboží zakoupené na pop upu?

Bohužel to nejde. Proto doporučujeme všechny kousky v klidu prohlédnout a vyzkoušet, než s nimi odejdete domů.

Můžete si rezervovat oblečení, které jste viděl/a na Instagramu?

Rezervace u nás neděláme. Jestli to byl přece jen match made in heaven, setkáte se s vaším kouskem i bez rezervace. Online nebo na pop upu.

Najdete věci z pop upu taky online na e-shopu?

Co je offline, zůstává offline, ale online přidáváme hodně podobné kousky. Jestli jste na pop upu neulovili ideální velikost nebo barvu, vyplatí se prohledat náš e-shop. Každý den tu na vás čeká nová zásoba oblečení.

Máte tip na místo, kde uspořádat 1981 pop up? Nebo chcete, abychom přijeli do vašeho města? Let us know <3

Zpět do obchodu