1981 pop up KVIFF | 1. - 9. 7. | 11:00 - 19:00 | Karlovy Vary, Mariánskolázeňská 15 | Více info zde

Zachraň oblečení

Vintage často znamená kvalitní materiály, skvělé zpracování a příběh. Ale občas taky nějakou tu drobnou vadu. A tak vznikla kolekce Zachraň oblečení, kdy z nedostatku děláme přednost.

Chceme vrátit co nejvíc oblečení zpátky do oběhu. Nejen to v perfektním stavu. Jestli vám nevadí malé vady na kráse nebo vás baví oblečení dotvářet, prohlédněte si naši kolekci Zachraň oblečení a adoptujte oblečení, které by jinak nenašlo další smysl. One man's trash is another man's treasure!

Chce to jen trochu lásky

Všechny nedostatky jsou u kousků z kolekce Zachraň oblečení jasně a na rovinu popsány. Tak proč je rovnou neopravit? Na všechno bohužel nestačíme, ale třeba nám s tím můžete pomoct. Chce to jen trochu lásky: vyprat skvrnu, přišít chybějící knoflík nebo vyměnit zip, malou dírku zašít a na tu větší dát záplatu. My vám za vaši snahu nabídneme tyto kousky za výrazně nižší cenu. My, vy, planeta = win win win <3

#zachranujuobleceni

Abychom vám pomohli vracet kousky do původního stavu, najdete tady nebo na našem Instagramu sérii návodů, jak oblečení opravovat a udržovat v té nejlepší kondici. Pochlubte se i vy pod hasthagem #zachranujuobleceni a inspirujte ostatní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení