Otevírací doba pro osobní odběry TADY

Často kladené dotazy

Obecné informace

 

Mohu si oblečení někde vyzkoušet?

Ano! V případě volby osobního odběru a následného zaplacení si věci u nás můžete vyzkoušet. V případě, že vám kousek nebude sedět, peníze vám pošleme nejpozději do 7 dní zpět na váš účet. 

 

Jsem z Prahy a ráda bych si vyzvedla objednávku osobně, je to možné?

Ano. Při výběru způsobu doručení objednávky, můžete zvolit osobní odběr. Po úspěšném zaplacení objednávky vám dorazí sms zpráva s adresou a časy k vyzvednutí. 

Adresa: Oldřichova 31, Praha 2 - Nusle 

Po - Pá / 9:00 - 16:00

 

Vykupujete oblečení od zákazníků?

Nevykupujeme. 

 

Mohu koupené oblečení rovnou nosit nebo je potřeba ho nejdříve vyprat?

Oblečení prochází procesem, během kterého jej pečlivě ošetřujeme a navracíme jej do co možná nejlepšího stavu. Poté veškeré kousky pereme a žehlíme, a tak ho klidně můžete vzít rovnou na sebe!

 

Jak zjistím, kterou velikost si mám vybrat?

Vzhledem k tomu, že všechny naše kousky pocházejí ze second handů, některé velikosti mohou být leckdy zastaralé či nečitelné. Proto kromě uváděné velikosti najdete u každého produktu také rozměry, které vám pomohou zjistit, jestli vám váš vysněný kousek bude i perfektně sedět.

 

Jak často přidáváte nové kousky? 

Nové kousky přidáváme nejméně jednou týdně! 

 

Objednávky a platby

 

Je možné objednávku stornovat?

Ano, kontaktujte nás do třiceti minut od vytvoření objednávky e-mailem, ve kterém uveďte číslo své objednávky. My už se o zbytek postaráme! 

 

Jak mohu za svou objednávku zaplatit?

Na e-shopu 1981 Second Hand je možná platba online, bankovním převodem nebo hotově při převzetí zboží od kurýra (dobírka). Je jen na vás, kterou možnost si vyberete, ale mějte na paměti, že při zvolení bankovního převodu objednávky odesíláme, až při připsání peněz na náš účet.

 

Doručování objednávek / doprava

 

Jak dlouho trvá, než objednávka doputuje ke mně domů?

Většinou 2 pracovní dny. Objednávky před 12 hodinou odesíláme ještě ten samý den, a tak se na balíček můžete těšit už za 24 hodin! Pokud však při placení zvolíte platbu bankovním převodem, objednávky odesíláme až při připsání peněz na náš účet.

 

Kolik zaplatím za doručení balíčku?

Doprava kurýrem po České republice stojí 99 korun. Při objednávce nad 2000 korun je poštovné zdarma!

 

Jak zjistím, kde se můj balíček právě nachází?

Jakmile si pro Váš balíček přijede kurýr, dorazí Vám také potvrzovací sms a email o převzetí balíčku. Následující den Vás bude kurýr kontaktovat sms zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím o doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, stačí zavolat a domluvit se přímo s kurýrem.

 

Co když mi balíček do dvou dnů nepřijde?

Ačkoli se snažíme veškeré objednávky doručit co nedříve, v ojedinělých případech se balíčky mohou zpozdit. Dejte nám, prosím, pár dnů k dobru, a pokud ani tentokrát balíček nedorazí, zavolejte nám na  +420 608 081 638 a všechno vyřešíme! 

 

Vrácení zboží a reklamace

 

Je možné oblečení vrátit?

Samozřejmě. Pokud Vám oblečení nesedí či doručené kousky neodpovídají popisu/fotkám uvedeným na e-shopu, není problém poslat oblečení zpět. Ode dne doručení máte 30 dní na rozmyšlenou, a tak si můžete vše v klidu promyslet.

 

Jak zboží vrátím?

 

1. Zabalte svůj balíček společně s formulářem o vrácení zboží. 

Zabalte svůj balíček společně s formulářem o vrácení zboží. Pokud formulář o vrácení nenajdete, můžete si ho tady vytisnout.

 

Na balíček napište adresu: 

1981 Secondhand

Oldřichova 31

Praha 2
120 00 

 

2. Balíček odešlete

Balíček odešlete doporučeně prostřednictvím České pošty. Ve lhůtě 3-7 pracovních dní ode dne, kdy vyzvedneme váš balíček, zpracujeme vaši žádost a odešleme peníze zpět na váš účet. 

  

Nechci vrátit peníze, ale rád bych si vybral něco jiného z vašeho e-shopu. Je to možné?

Samozřejmě. V tomto případě nás prosím kontaktujte e-mailem, kde se dohodneme podle vašeho přání. 

 

 

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, zavolejte nám na číslo +420 608 081 638 nebo nám napište na ahoj@1981.cz.