Mark it on your calendars 💓 | Čtvrtek 30.5., Oldřichova 31 ~ 1981 x Langōs Fry Day pop-up

Pop-upy

Možná ještě o trochu lepší než nákup online, je vybrat si osobně. Že nejste z Prahy? To nevadí! Pravidelně pořádáme pop-upy díky kterým se můžeme podívat i do jiných větších měst v ČR nebo v zahraničí. Pop-upy pořádáme jen párkrát do roka a dáváme si záležet, abyste se vždy mohli těšit na stovky vybraných kousků kopírující jak nejnovější trendy, tak i sezónnost a parametry nadčasových essentials. K tomu spoustu dobrého jídla, kafe, hudba a velká nálož positive vibes. Kdy se potkáme příště? Informace o aktuálních plánovaných pop-upech se dozvíte na našich sociálních sítích a e-shopu. A pokud si chcete být jistí, že vám nic neuteče stačí odebírat náš newsletter! 

 

Co by vás ještě mohlo zajímat:

Berete karty?

Ano! Na pop-upech můžete platit jak hotově, tak i kartou.

 

Kdy je nejlepší přijít?

Starty pop-upů jsou u nás plná oblečení, ale i zákazníků. Kousky ale doplňujeme po celý den, takže nemusíte zoufat, pokud se k nám dostanete až odpoledne nebo další den u těch vícedenních!

 

Kdy bude další pop-up?

Všechny chystané pop-upy najdete na našem Facebooku a Instagramu. Tak diář do ruky a naplánujte si příští návštěvu. 

 

Můžu vrátit zboží zakoupené na pop-upu?

Bohužel to vzhledem k povaze zboží nejde. I na našich pop-upech ale najdete dostatek zkušebních kabinek, kde si všechny kousky před nákupem můžete vyzkoušet a rozhodnout se, zda je to ten správný match.

 

Najdu věci z pop-upů také online na e-shopu?

Kousky, které najdete na pop-upech připravujeme speciálně pro ně a jinde je po čas konání nenajdete. Po jejich skončení ale zbylé kousky putují do našeho obchodu a můžete je najít tam! Máte Prahu daleko a na pop-pu jste neulovili ideální velikost nebo barvu? Zkuste náš e-shop, kam pravidelně přidáváme kurátorované dropy nových kousků.

 

Je možné si rezervovat oblečení, které jsem viděl/a na Instagramu?

Rezervace u nás neděláme. Věříme ale, že když je to match made in heaven, setkáte se s vaším kouskem i bez rezervace. <3

 

 

Máte tip na místo, kde uspořádat náš pop-up nebo byste si přáli, abychom přijeli do vašeho města? Dejte nám vědět!

Zpět do obchodu