1981 secondhand pop up Brno! | 09. - 10. 06. | Industra | Více informací zde

FAQ

Otázky, co vás nejvíc pálí

Máte obchod?

Ano, máme! Najdete nás na adrese Oldřichova 31, Praha 2. Otevřeno máme každý den od pondělí do neděle od 11:00 do 19:00. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Vykupujete zboží od zákazníků?

Všechny kousky sháníme od našich ověřených dodavatelů, od zákazníků oblečení nekupujeme.

Můžu vám věci darovat?

Děkujeme, že na nás myslíte, ale nejde to. Pokud máte nějaké kousky navíc, víme, kde by byly potřeba a udělaly radost – zkuste je zanést do charitativních organizací jako Červený kříž nebo Armáda spásy.

Mohu si objednané oblečení někde vyzkoušet?

Ano! V případě volby osobního odběru a následného zaplacení si u nás můžete vaše nové kousky rovnou vyzkoušet. Pokud vám nebudou sedět, peníze vám pošleme nejpozději do 30 dní zpět na váš účet, většinou to však stíháme mnohem dřív! :) 

Jsem z Prahy a ráda bych si vyzvedla objednávku osobně, je to možné?

Jasně! Při výběru způsobu doručení objednávky si můžete zvolit osobní odběr. Po zaplacení objednávky vám dorazí potvrzovací sms zpráva.

Najdete nás na adrese: Oldřichova 31, Praha 2 - Nusle, Po - Ne - 11:00 - 19:00.

Mohu koupené oblečení rovnou nosit nebo je potřeba ho nejdříve vyprat?

Oblečení prochází procesem, během kterého jej pečlivě ošetřujeme a navracíme do co možná nejlepšího stavu. Poté veškeré kousky pereme a žehlíme, a tak si je klidně můžete vzít rovnou na sebe!

Jak zjistím, kterou velikost si mám vybrat?

Vzhledem k tomu, že všechny naše kousky pocházejí ze second handů, některé velikosti mohou být leckdy zastaralé či nečitelné. Proto kromě uvedené velikosti najdete u každého produktu také rozměry, které vám pomohou zjistit, jestli vám váš vysněný kousek bude i perfektně sedět. Nejjednodušší je proto popadnout metr a zapsat si vaše míry nebo si prohlédnout naše modelky – u velikostí uvádíme, co normálně nosí a jak je vysoká.

Jak často přidáváte nové kousky?

Každý den! Podívejte se sami.

 

Zpět do obchodu