FAQ

Otázky, co vás nejvíc pálí <3

Máte obchod?

Ano, máme! Najdete nás na adrese Oldřichova 31, Praha 2. Otevřeno máme každý den od pondělí do neděle od 11:00 do 19:00. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Berete karty?

Jasně, platit u nás můžete hotově i kartou.

Najdu kousky z e-shopu i v obchodě?

Bohužel ne. Vše, co najdete na e-shopu máme z důvodu velkého objemu zboží skladem jinde. Pokud byste vyhlídnutý kousek rádi viděli naživo, lze si ho objednat na prodejnu a jako způsob dopravy zvolit osobní odběr. Ten pro vás máme zpravidla připravený k vyzvednutí hned následující pracovní den. A když to nakonec není láska? Kousek nám můžete na prodejně rovnou vrátit!

Vykupujete zboží od zákazníků?

Zboží bohužel nevykupujeme – máme své dodavatele a nakupujeme ho podle naší aktuální potřeby a dané sezóny. Není logisticky v našich silách zboží vykupovat od zákazníků. Přikládáme ale skvělý článek od Slow Femme, kde najdete tipy na místa, kam je oblečení možné donést a skrze komisní prodej takto prodat. Snad vám pomůže!

Můžu vám věci darovat?

Děkujeme, že na nás myslíte, ale nejde to. Pokud máte nějaké kousky navíc, víme, kde by byly potřeba a udělaly radost – zkuste je zanést do charitativních organizací jako Červený kříž nebo Armáda spásy.

Mohu si objednané oblečení někde vyzkoušet?

Ano! V případě volby osobního odběru a následného zaplacení si u nás můžete vaše nové kousky rovnou vyzkoušet. Pokud vám nebudou sedět, peníze vám pošleme nejpozději do 30 dní zpět na váš účet, většinou to však stíháme mnohem dřív! :) 

Jsem z Prahy a ráda bych si vyzvedla objednávku osobně, je to možné?

Jasně! Při výběru způsobu doručení objednávky si můžete zvolit osobní odběr. Po zaplacení objednávky vám dorazí potvrzovací sms zpráva. Najdete nás na adrese: Oldřichova 31, Praha 2 - Nusle, Po - Ne - 11:00 - 19:00.

Mohu koupené oblečení rovnou nosit nebo je potřeba ho nejdříve vyprat?

Oblečení prochází procesem, během kterého jej pečlivě ošetřujeme a navracíme do co možná nejlepšího stavu. Poté skoro všechny kousky pereme a žehlíme, a tak si je klidně můžete vzít rovnou na sebe!

Jak zjistím, kterou velikost si mám vybrat?

Vzhledem k tomu, že všechny naše kousky pocházejí ze second handů, některé velikosti mohou být leckdy zastaralé či nečitelné. Proto kromě uvedené velikosti najdete u každého produktu také rozměry, které vám pomohou zjistit, jestli vám váš vysněný kousek bude i perfektně sedět. Nejjednodušší je proto popadnout metr a zapsat si vaše míry nebo si prohlédnout naše modelky – u velikostí uvádíme, co normálně nosí a jak je vysoká.

Jak často přidáváte nové kousky?

Několikrát týdně! Podívejte se sami.

Můžete vrátit zboží zakoupené v obchodě?

Bohužel to nejde. Proto doporučujeme všechny kousky v klidu prohlédnout a vyzkoušet, než s nimi odejdete domů.

 

 

Zpět do obchodu