Osobní odběr | Po - Pá: 9:00 - 17:00 a So - Ne: Zavřeno

FAQ

Otázky, co vás nejvíc pálí

Máte obchod?

Máme, ale jeho dveře otevíráme jen párkrát do měsíce v rámci prodejních pop upů. Kdy to bude příště? Seznam blížících se akcí najdete tady. (odkaz)

Vykupujete zboží od zákazníků?

Všechny kousky sháníme od našich ověřených dodavatelů, od zákazníků oblečení nekupujeme.

Můžu vám věci darovat?

Děkujeme, že na nás myslíte, ale nejde to. Pokud máte nějaké kousky navíc, víme, kde by byly potřeba a udělaly radost – zkuste je zanést do charitativních organizací jako Červený kříž nebo Armáda spásy.

Mohu si oblečení někde vyzkoušet?

Ano! V případě volby osobního odběru a následného zaplacení si u nás můžete vaše nové kousky rovnou vyzkoušet. Pokud vám nebudou sedět, peníze vám pošleme nejpozději do 7 dní zpět na váš účet.

Jsem z Prahy a ráda bych si vyzvedla objednávku osobně, je to možné?

Jasně! Při výběru způsobu doručení objednávky si můžete zvolit osobní odběr. Po zaplacení objednávky vám dorazí sms zpráva s adresou a časy k vyzvednutí.

Najdete nás na adrese: Oldřichova 31, Praha 2 - Nusle, Po - Pá / 9:00 - 16:00.

Mohu koupené oblečení rovnou nosit nebo je potřeba ho nejdříve vyprat?

Oblečení prochází procesem, během kterého jej pečlivě ošetřujeme a navracíme do co možná nejlepšího stavu. Poté veškeré kousky pereme a žehlíme, a tak si je klidně můžete vzít rovnou na sebe!

Jak zjistím, kterou velikost si mám vybrat?

Vzhledem k tomu, že všechny naše kousky pocházejí ze second handů, některé velikosti mohou být leckdy zastaralé či nečitelné. Proto kromě uvedené velikosti najdete u každého produktu také rozměry, které vám pomohou zjistit, jestli vám váš vysněný kousek bude i perfektně sedět. Nejjednodušší je proto popadnout metr a zapsat si vaše míry nebo si prohlédnout naše modelky – u velikostí uvádíme, co normálně nosí a jak je vysoká.

ODKAZ NA SIZE GUIDE

Jak často přidáváte nové kousky?

Každý den! Podívejte se sami. odkaz na novinky

FAQ Insta

Nemůžu to nikde najít

Dobrý den, je možné, že už byl před vámi někdo rychlejší a kousek se prodal. Všechny dostupné kousky totiž najdete online. Děkujeme za zájem a věříme, že to příště už vyjde <3

Kolik to stojí?

Děkujeme za zprávu! U všech dostupných kousků na eshopu najdete veškeré info a to včetně ceny :)