FAQ

Otázky, na které se nás nejčastěji ptáte:

 

Vykupujete zboží od zákazníků?

Zboží bohužel nevykupujeme – máme své dodavatele a nakupujeme ho podle naší aktuální potřeby a dané sezóny. Není logisticky v našich silách zboží vykupovat od zákazníků. Přikládáme ale skvělý článek od Slow Femme, kde najdete tipy na místa, kam je oblečení možné donést a skrze komisní prodej takto prodat. Snad vám pomůže!

 

Je možné vám věci darovat?

Děkujeme, že na nás myslíte, ale nejde to. Pokud máte nějaké kousky navíc zkuste je zanést do charitativních organizací jako Červený kříž nebo Armáda spásy. Určitě tak s nimi pomůžete tam, kde je to nejvíc potřeba. <3

 

Máte obchod?

Ano, máme! Najdete nás na adrese Oldřichova 31, Praha 2 – stačí projít průchodem do vnitrobloku. Otevřeno máme každý den, od pondělí do neděle, od 11:00 do 19:00. A od středy do neděle u nás navíc najdete otevřenou kavárnu Industra.coffee!

 

Berete karty?

Jasně! Platit u nás můžete hotově i kartou.

 

Najdu kousky z e-shopu i v obchodě?

Ano! Vše, co najdete na e-shopu máme skladem i v našem obchodě. Jdete přímo pro vyhlídnutý kousek? Stačí nám říct a my vám ho moc rádi pomůžeme najít!

 

Jak často přidáváte nové kousky?

Online nové kousky přidáváme každý měsíc ve speciálních dropech. Quality over quantity <3. Chcete víc? Zastavte se v našem obchodě, kam novinky přibývají každý den! Nechcete, aby vám informace o novinkách unikly? Stačí sledovat náš Instagram, kde pravidelně dáváme vědět, na co se v obchodě můžete těšit.

  

Mohu si objednané oblečení někde vyzkoušet?

Ano! V případě volby osobního odběru a následného zaplacení si u nás můžete vaše nové kousky rovnou vyzkoušet. Pokud vám nebudou sedět, můžete je nám rovnou vrátit. Peníze vám pošleme nejpozději do 30 dní zpět na váš účet, většinou to však stíháme mnohem dřív! 

 

Jsem z Prahy a rád/a bych si vyzvedl/a objednávku osobně, je to možné?

Jasně! Při výběru způsobu doručení objednávky si můžete zvolit osobní odběr. Až bude vaše objednávka připravená dorazí vám potvrzovací SMS zpráva a email. Najdete nás na adrese: Oldřichova 31, Praha 2 - Nusle, Po–Ne: 11:00–19:00.

 

Je možné vrátit zboží zakoupené v obchodě?

Bohužel to vzhledem k povaze zboží nejde. V obchodě vám ale jsou k dispozici zkušební kabinky, kde si před nákupem můžete všechny kousky vyzkoušet a rozhodnout se, zda je opravdu láska.

 

Mohu koupené oblečení rovnou nosit nebo je potřeba ho nejdříve vyprat?

Oblečení prochází procesem, během kterého jej pečlivě ošetřujeme a navracíme do co nejlepšího možného stavu. Praní a žehlení nevyjímaje, a tak ve vašich vybraných kouscích můžete po nákupu klidně rovnou odejít. <3

 

Jak zjistím, jakou velikost si mám vybrat?

Všechny naše kousky už něco zažily, a tak některé cedulky mohou být leckdy zastaralé či nečitelné. Proto kromě uvedené velikosti najdete u každého produktu také rozměry, které vám pomohou zjistit, jestli vám váš vysněný kousek bude i perfektně sedět. Nejjednodušší je vzít metr, zapsat si své míry a pak už je jen porovnat s těmi uvedenými na e-shopu. Pro ještě lepší představu navíc u každého produktu uvádíme, jakou velikost daná modelka běžně nosí a jak je vysoká.

 

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám na ahoj@1981.cz a my vám moc rádi s čímkoliv pomůžeme.

 

Zpět do obchodu