Vrácení zboží

Jak vrátit oblečení

Co se někdy zdá jako láska na první pohled, nemusí v praxi už tolik fungovat. Been there, done that. Jestli nakonec není ve vašem šatníku pro nové kousky místo, nic se neděje! Oblečení neměníme, ale můžete nám ho do 30 dní vrátit a my vám za ně pošleme peníze zpět. Jak na to?

 

1. Osobně - 1981 Secondhand

Oblečení můžete přinést osobně do našeho obchodu (a rovnou se podívat po nových kouscích, mrk mrk). Nezapomeňte spolu s vráceným zbožím i na vyplněný reklamační formulář, který najdete na druhé straně faktury. Za vrácené kousky vám vrátíme peníze zpět na účet. Maximálně do 2 týdnů, ale většinou to stíháme mnohem dřív. Pokud vám formulář chybí, stáhnout si jej můžete zde

Adresa pro osobní vrácení

1981 Secondhand

vnitroblok, Oldřichova 427/31, Praha 2 - Nusle

 

Po–Ne: 11:00–19:00

2. Poštou

Máte to k nám daleko? Oblečení, které chcete vrátit, můžete na vlastní náklady poslat zpět (pozor, takový balíček něco stojí, tak ať se vám vrácení vyplatí). Nechtěné kousky stačí zabalit, přidat vyplněný reklamační formulář (najdete ho na druhé straně faktury, nebo si ho vytiskněte tady) a poslat je zpátky k nám. Za vrácené oblečení vám vrátíme peníze zpět na účet. Maximálně do 2 týdnů, ale většinou to stíháme mnohem dřív.

Adresa pro vrácení poštou

1981 s.r.o.

Oldřichova 427/31

Praha 128 00

Storno objednávky

Nákup jste si rozmysleli ještě dřív, než jsme na objednávce začali pracovat? V tomto případě můžeme vaši objednávku stornovat. Stačí nám napsat email na ahoj@1981.cz s číslem objednávky a pokud je už zaplacená i s číslem účtu, na který vám budeme moct peníze poslat zpět.

 

Stále potřebujete ohledně vrácení s něčím poradit? Ozvěte se nám na +420 605 844 851 nebo napište na ahoj@1981.cz a společně vše vyřešíme.

Zpět do obchodu